Sitemize üye olurken YABANCI AD-SOYAD şeklinde üye olunuz ve Bildiri Panosu'ndaki kısa bilgilendirme notunu okuyunuz.

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Başağrım ve ben yalnız kalamayacaktık çünkü ; hep bizi bulurdu!

YazarMesaj
Brooke Rae Loraqué
Gryffindor Grup Başkanı
Gryffindor Grup Başkanı

Rep : 141

MesajKonu: Başağrım ve ben yalnız kalamayacaktık çünkü ; hep bizi bulurdu!   Paz Tem. 25, 2010 12:24 am

Sabah kalktığımdan beri ayakta durmakta zorlanıyordum, ama maalesef burada derslere girmemek veya kaçmak diye bir şansınız olmuyor.Nromallikten çıkmak,hastalanmamak,yorulmamak zorundasınız.Burası okul mu hapishane mi diye düşünüyorum arada.Dostlarım olmasa 1 dakika bile kalmazdım burda ama..
Neyse saatler bugün asır gibi gelmiş de olsalar elbette geçiyorlardı.Ve sonunda dersler sona ermişti. Bina toplantısını da ben yönetmek zorundaydım , buradaki tartışmalar da ağrıma ağrı katmıştı.Sanki toplantı bugün olmak zorundaydı?!
Ahh tabii ki başağrım ve ben yalnız kalamayacaktık çünkü ; hep bizi bulurdu! Her şey !
Toplantı salonundan düşecekmişim gibi çıkarken Cole yanıma geldi.bu da tabii kalbimin yerinden fırlaması demek oluyordu.O inanılmazdı , ona sahip olduğuma inanamıyordum.Ona deli gibi aşıktım ve o da bana.göstermese de böyle umuyordum.Ama Cole kouşmaya başlayınca her şey bir anda yıkıldı.O aklımda inşa ettiğim billur aşk şatosu tek hareketle yerle bir oldu.
- Gel Brooke , biraz dolaşalım.
- Peki, dedim. Beni dışarı çıkaracağını sanıyor ve bundan nefret ediyordum . Çünkü düşüp bir tarafımı yarmam an meselesiydi. Ama Bir bina içinde turlar atmaya başladık. Kimsenin gezmediği yerlerde dolaşıyorduk.
- Bakk Brooke , seninle 2 yıldır beraberiz ama ben bunun devam edeceğine inanmıyorum .
- Ne ? Neden ? Nerden çıktı şimdi bunu ? Seni - Herneyse.
- Seni sevdim , çok sevdim. Ama artık bitmeli. Çünkü seninle ilk kavga ettiğimiz günde aslında bunun yürümeyeceğini anlamıştım , fazla uzattım üzgünüm. Atlatacaksındır.
- Sen ne dediğinin farkında mısın Cole ? Seni en kadar sevdiğimi biliyorsun ve sen sadece "çok uzattım üzgünüm" mü diyorsun. Bana karşılığın bu muydu!
- Sakin ol Brooke Rae ! En doğrusu buydu anlıyor musun !
- Başkası var değil mi ? Seni aşağılık , başka bir kız var biliyorum ! Ve o Chelsea denen 4. sınıf öğrencisi olan kız.
- Hey Rae .. Lütfen sakin ol . Derken elini omzuma koydu, ama aynı saniyede elini ittim .
- Benden saklama Cole Herlamse ! Herkesten duydum o kızla gördüklerini , ama bizi kıskanıyorlar dedim ve inanmadım . Sen , sense bana bunu yapacak kadar -
- Brooke kes artık ! Evet Chelsea var , duymak istediğin buysa evet ! Bana bağırmayı kes , bu iş burda bitti. Adını duymak istemiyorum , dedi ve koşar adımla aşağı indi .
- Arkasından bağırmak istiyordum ama sesim o kadar cılız çıkmıştı ki sen- sen- demekle yetindim ve sonradan farkettiğim son görüşüm " III. Kat Yasak Koridor " yazısı oldu
Ardından arkamdan Claudia'nınkine benzeyen bir ses belirdi ..
Kimseyi yanımda istemiyorum demek istedim ama devamı kafamı çarptıktan sonra bir düş gibi kaybolup gitti.

Ravenclaw Grup Başkanı
Ravenclaw Grup Başkanı

Rep : 137

MesajKonu: Geri: Başağrım ve ben yalnız kalamayacaktık çünkü ; hep bizi bulurdu!   Paz Tem. 25, 2010 12:49 am

Maceraya düşkün biri olamama rağmen bundan çekiniyorum.Ama bu sefer macera tutkum ağır basıyordu sanki.İleride anlatacağım çılgın bir anı olmalı.Her zaman sessiz hiçbişey yapmayan biri olmak çok sıkıcı.Evet bunu başaracağım.
Yasak koridora doğru ilerlerken dostum Brooke'u gördüm.Onu gördüğüme sevindim.Bu maceramı çok sevdiğim arakadaşımla geçirecektim.Aynı filmlerdeki gibi..
-Brooookee ! diye seslendim
-Claudia.
Yüzü solgun görünüyordu.Birşeyler ters gitmiş olmalı.Çok üzgündü.Onu daha önce hiç öyle görmemiştim.Telaşlandım.Nolmuştu ? Tahmin yürütmeye başladım bizle ilgili değilse mutlaka Cole ile ilgilidir.
-Brooke burada ne işin var ? Noldu sana ?
-Şu an konuşmak istemiyorum,biraz sakinleşmeye ihtiyacım var.
-Cole dimi ?
-Evet,ama bunu nerden biliyorsun.
-Seni iyi tanıyorum ve neye üzülebileceğinide biliyorum dostum.
Yüzünde bir tebessüm belirdi.
-İyiki varsın.
-Dimi ? Sen anlatmadan çözdüm olayı.Kafana takma ya,gidenin arkasından gözyaşı dökülmez evlat !
Biraz gülüştükten sonra konuşmaya devam ettik.Artık burada durmak riskliydi.Ya içeri girecektik ya arkamızı dönüp yatakhanelerimize gidecektik.Peki bu eğlence kaçar mıydı ? Tabii ki hayır.
-Sana bi fikrim var Rea.
-Sanırım anladım.
-Yani burda durmuşuz başka ne yapacağız ?
Bana dirsek atıp güldükten sonra artık kararımızı gerçeklerştime vakti gelmişti.
-E hadi ne duruyoruz.Bizi bir macera bekliyor Rea.
-Claduia , uzatmayalım da hadi girelim artık dikkat çekeceğiz.
-Tamaam.
İkimiz birden tam Alohomora diyorduk ki..Biri eksikti ve bu kişi artık gelmişti.Ekibimiz tamamlanmıştı.
-Bienvenida Catherine !
Catherine gülümsedi ve birden Alohomora diyerek kapıyı açtı.Beklenen macera nihayet başlıyordu.

Kullanıcı profilini gör
Catherine Else Earnshaw
Hufflepuff Grup Başkanı
Hufflepuff Grup Başkanı

Rep : 133

MesajKonu: Geri: Başağrım ve ben yalnız kalamayacaktık çünkü ; hep bizi bulurdu!   Paz Tem. 25, 2010 1:11 am

Bensiz olmazdı tabiki , macerayı ve çılgınlığı severdim.
Oralarda dolaşırdım , ama yalnızlığımdan hep korkardım ve cesaret edemezdim.
Dostlarıma olan bağlılığım gene beni çekmişti , onlar benim diğer yarımdı sanırım.
Biz üç arkadaş koridora girdik tabi ..
En başta çok ürkütücü sayılmazdı.

Sonra karşımıza o çıktı.
Fluffy tüylerimi diken diken etmişti , gerçekten vahşiydi ..
3 başlı dev bir köpekti nede olsa .
Claudia :

- Metalle bu köpeği sakinleştireceğimi zannetmiyorum , ama şarkı söylemekte çokta iyi değilimdir , keşke gitarım yanımda olsa .

Brooke :

- Aynı şeyleri düşünüyoruz , acaba biraz eğlensek mi , yoksa sakinleştirmeye mi çalışsak.

Ben hemen atıldım :

- O gereksiz kursların işe yaradığını hiç zannetmezdim ama sanırım ben onu sakinleştirebilirim derken ..
Hafiften şarkılar mırıldanmaya başladım ama fluffy tatmin olmamıştı ...

Yapacağımız başka birşey yoktu , malesef.
Kaçmaya çalıştık .
Buranın neden yasak olduğu şimdi anlaşılmıştı , ama olsundu , korku cesaretimizle birleşiyor ve acıları da hüznüde unutturuyordu ..
Kaçmaya başladık , üç arkadaş .

Sonra fluffy beni kıstırdı.
Kızlar beni kurtarmaya çalıştı ama ellerinden birşey gelmiyordu.
Derken ben olağanca kuvvetimle melodiler mırıldanmaya başladım , korkum sesimin cılızlığından anlaşılıyordu ancak sanırım şanslıydım ve o vahşi köpek uysallaştı.

Kurtuluşumuzdu !

Ve oradan uzaklaştık.
O anda yaşatığımız hisleri , korkuyu yada cesareti hiçbir kelime anlatamaz sanırım.

Ama bunların hepsi unutulmuştu , yaşadığımız karmaşık durumlar Brooke'u biraz olsun yatıştırmıştı , ve hayatta gerçek olan şeyin aşktan çok kardeşlik , dostluk olduğunu düşünmeye başlamıştı ..

Evet bunlar o kadarda doğru sayılmazdı ama , bunun ona inanmaya başlamasına ne kadar sevindim kimse bilemez.

O kötü ayrılık yerine akıllarda tatlı mecaramız kaldı ..

Kullanıcı profilini gör

Başağrım ve ben yalnız kalamayacaktık çünkü ; hep bizi bulurdu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manyaq Nickler