Sitemize üye olurken YABANCI AD-SOYAD şeklinde üye olunuz ve Bildiri Panosu'ndaki kısa bilgilendirme notunu okuyunuz.

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Felix seçmen şapka

YazarMesaj
Felix Black
Gryffindor
Gryffindor

Rep : 21

MesajKonu: Felix seçmen şapka   C.tesi Tem. 24, 2010 1:56 am

Adı: Onur FİLİZ
Yaşı: 14
rp puanı: 60

Karakter

Adı: Felix BLACK
kişilik özellikleri: Cesur, hızlı düşünür, lider

Annem ile birlikte little lake isimli küçük bir kasabada yaşıyorduk. O gün arkadaşlarımla beraber kasabaya ismini veren göle gitmiştik. Elimizde oltalar, çantalarımızda ise yiyecekler balık yemleri (benim çantamda ekstra olarak el feneri,bıçak, ip ve çakmakta vardı ne zaman başına ne geleceğini bilemezsin değilmi). O zamanlar büyücü olduğumu biliyordum ama annem sıkı sıkı öğütlemişti kimseye söylemeyecektim. Biraz ilerledikten sonra göle neredeyse varmıştıkki bi çığlık sesi ve bir patlama duyduk. Ben ''hadi çocuklar beni takip edin'' deyip koşmaya başladım. Çocuklar peşlerimden geliyordu biz 5 arkadaşdık: tommy, larry, jay, conan ve ben. Kısa süre koştuktan sonra önümüze küçük bir mağara çıktı içerden heyecanlı fısıldaşmalar geliyordu tam olarak ne olduğunu anlayamıyordum. Çocuklara dönüp ''haydi ama içeri girmeliyiz orada kötü bir şeyler oluyor belki birisine yardım edebiliriz'' dedim. Arkadaşlarım pek istekli değillerdi ama benim tek başıma girmemede razı olmamışlardı.

İçeri girdiğimizde uzun ve karmaşık yollar vardı benimde aklıma bir fikir geldi elimizde uzunca bir halat vardı (dediğim gibi ne zaman işe yarayacağını bilemezsin) yürürken yavaş yavaş halatıda bırakacaktık böylece geçtiğimiz bir yerden tekrar geçmemiz gerekmiyordu ve geri dönerken yolu bulabilecektik. 4 kere sağa 6 kerede sola dönüp küçük bir yokuşu çıktıktan sonra önümüzde bir anda bir ışık belirdi ve karşımızda iki tane adam (aslında insan olduklarından bile emin değilim) belirdi maskeleri vardı.soldaki adam diğerinden daha tıknazdı cılız bir sesle o konuştu ''efendim çocuklar geldi onu bırakın bence gitmeliyiz.'' dedi. Diğer adamda ''olmaz dedi bu işi bitirmeden bir yere gitmiyorum sen çocukları gözle bende gidip şu işi bitireyim'' dedi. O an o adamlarında benim gibi büyücü olduğunu anlamam kaçınılmazdı zaten.

Çok geçmeden yanımızda bekleyen adam uyumaya başladı bizde halatın kalanıyla onu bağladık ben diğer adamın peşinden gitmemiz gerektiğini orda yardım aihtiyacı olan birisinin olduğunu söylüyordum ama arkadaşlarım gelmek istemiyordu bizde orda halattan bir parça koparıp kibritle tutuşturduk arkadaşlarım onun başında durdu ve bende el feneri ile diğer adamın gittiği yoldan gittim içerde yaralı bir adam vardı, maskeli adamın elindede bir asa. Asayı kaldırdı ve bağırdı ''avada ke...''. Ve o andan sonra yaptıklarımı neden yaptığımı bilmiyorum. Bir anda haykırdım ''hayır!!'' ve adamın zerine atladım adamın asası elinden fırladı yanımdaki yaralı adam asayı aldı bende bu arada maskeli adama yumruklar savuruyordum yaralı adam asayı aldı maskeli olana doğrulttu ben hemen aradan çekildim ve adam haykırdı ''levicorpus'' ve bir anda yanımdaki maskeli adam tek ayağı havada yükselmeye başladı. Yaralı adam yanıma geldi ''teşekkür ederim evlat sana borçlandım borcumu ödeyeceğim merak etme bunları ben hallederim'' dedi ve gitti öylece boşluğa gitti yok oldu. Bizde arkadaşlarımızla günün geri kalanının tadını çıkardık...
Kullanıcı profilini gör
Brooke Rae Loraqué
Gryffindor Grup Başkanı
Gryffindor Grup Başkanı

Rep : 141

MesajKonu: Geri: Felix seçmen şapka   C.tesi Tem. 24, 2010 1:45 pm

Cesaret senin aynan . Zor zamanlarda bu özelliğini kullanıp etrafındakileri koruyup kolluyorsun!
Tarafını belirlemişsin , GRYFFINDOR !

Felix seçmen şapka
1 sayfadaki 1 sayfası